Tastierë Redragon Draconic K530W RGB Bluetooth/Wired Mechanica

7,990 L

First 60% Redragon Keyboard – Ultra Minimalist Keyless Design (TKL) with 61 keys portable that frees up table space for mouse movement, offering the purest performance for Pro FPS (11.5 x 3.9 x 1.4 inches).
Easy Wireless – Enjoy wireless freedom with a Bluetooth 5.0 connection and a long-lasting 3000 mAh battery capacity. Reliable and fast, it seamlessly connects to devices such as laptops, tablets, and even phones that support Bluetooth.
Dual Mode Switch – Easily switch between wired and wireless modes with the mode switch on the side. The included USB-C cable gives you the option to go wired for competitive gaming.
RGB lighting constructor – 13 dynamic presets available on board. Millions of color and effect options make you the ultimate team designer with a professional driver

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124904 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg