Tastierë Redragon Dragonborn K630

5,290 L

Redragon K630 është tastiera mekanike me buxhet më të mirë 60% për lojtarët e PC, XBOX dhe PS4. Dizajn krejt i ri Redragon 60% në modalitetin vetëm me tela për shkak të kërkesës popullore. 61 çelësa anti-ghosting për dizajn ultra kompakt dhe minimalist. Liron hapësirën e çmuar në tavolinë për më pak rrëmujë. Krijuar për të qëndruar me çelësa të vlerësuar për 50 milionë shtypje të tasteve.

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127048 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg