Tastierë Redragon Kumara 2 K552-2 Mechanical

5,490 L

The Redragon Kumara mechanical gaming keyboard features a solid aircraft-grade aluminium and ABS construction, plate mounted keys, double-shot injection moulded keycaps, high-end switches with mechanical ultra-last springs, crisp and bright adjustable red LED backlighting. High-Speed USB cable with gold-plated USB connector for a reliable connection which will stand up to fast hardcore gaming.

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126728 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg