Tastierë Redragon Vara K551-KR Mechanical (Blue Switch)

5,990 L

GAMING KEYBOARD – 104 Key Mechanical Gaming Keyboard with Custom Mechanical Switches(Cherry Blue equivalent) designed for longevity with greater durability and responsiveness. Fast mechanical keys with medium resistance, precise actuation, audible click sound, and tactile bump feedback. The PC Gaming keyboard is constructed of metal alloy and ABS with plate-mounted mechanical keys and switchesthat stand up to tough gaming conditions.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126726 Kategori: , , Etiketë:
Transporti

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg