Timon Hori Racing Wheel Overdrive për Xbox One/Xbox Series X/PC

15,900 L

Me timonin e garave Hori Racing Wheel Overdrive do përjetoni ndjesinë e plotë dhe reale të garave të vërteta. Cilësia më e lartë dhe opsionet “full” e bëjnë këtë paisje, aksesorin që ju duhet për një ekpseriencë fantastike gjatë lojës. Nuk ka rëndësi nëse do e përdorni në PC apo X-Box, performanca është ekzaktësisht e njëjta.

15,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: , ,
Përshkrim
 • Timoni dhe pedalet e garave kanë madhësi të plotë, të optimizuara për simulimin autentik të garës.
 • Rrezja e kthesës 270 gradë me opsione të rregullueshme.
 • Me opsion për të rritur sigurinë në relieve të vështira, me sistemin e konandave për kodra.
 • Kompatibël me Xbox Series X | S, Xbox One dhe Windows 10
 • Pedale të përmirësuara më të mëdha dhe më të forta
 • Menaxhoni parametrat me aplikacionin shoqërues për PC dhe Xbox
 • Licencuar zyrtarisht nga Microsoft
Transporti

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg