Timon Thrustmaster Ferrari Racing Red Legend PS3/Pc

10,989 L

● Emri me famë botërore Ferrari është emblema e fitores dhe vlerave të konkurrencës automobilistike që vlerësohen vërtet nga lojtarët.
● Drejtim i përputhshem 100% në të gjitha lojërat garuese në PlayStation 3 dhe PC (GT, F1, NASCAR, Rally, GRID 2, etj.)
● Dorezat e timonit me shtresë gome të kuqe si Ferrari; Stilet Ferrari në timon, levat vijuese të ndërrimit të ingranazheve; Set i madh pedale i optimizuar me pjerrësi të rregullueshme
● I programueshëm plotësisht: 2 leva sekuenciale + 11 butona veprimi + D-Pad; Set i madh, i programueshëm, pedal progresiv me mbështetës të gjerë për këmbën për përshpejtim dhe frenim ultra të saktë, të rehatshëm; Ndjeshmëria e rregullueshme e timonit për ngasje precise.
● Sistemi ekskluziv i kordonit bungee Thrustmaster siguron rezistencë reale.
● Sistem shtrëngimi qendror me nofulla të gjera për qëndrueshmëri optimale me të gjitha llojet e tryezave dhe tryezave

S’ka stok

SKU: 118460 Kategori: , , ,
● Disa lojëra nuk përputhen me produktin.
● Përditësimet e firmware mund të kërkohen pas blerjes, prodhuar nën licencën zyrtare të Ferrari

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg