TONER Brother NT-PB2410C-With Chip NINESTAR (1200fq) BK

3,990 L

TONER BROTHER NT-PB2410C-WITH CHIP NINESTAR (1200FQ) BK

Placeholder

3,990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A07414 Categories: ,

Brother HL-L2310D /HL-L2350DN /HL-L2370DN /HL-L2375DW Brother DCP-L2510D/DCP-L2530DW Brother MFC-L2710DN/MFC-L2730DW/MFC-L2750DW

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg