Toner Brother TN-2000 2500 Mono STATIC

2,290 L

TN-2000

Vendmbajtëse

2,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A03762 Kategori: ,

Brother HL-2040, 2045, 2070, 2460, 2075N, 2070N; DCP7020, 7010, 7025; MFC-7220, 7225, 7420, 7820, 7220, 7225N, 7420, 7820N; intellifax-2820, 2920, 2910

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg