Toner Brother TN-2220 2600 Mono STATIC

1,590 L

TN-2220

Vendmbajtëse

1,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A03766 Kategori: ,

Brother HL-2130, 2132, 2240, 2240D, 2250DN, 2270DW, 2220, 2270DW, 2275DW; DCP-7055, 7060, 7065DN, 7060D; MFC-7360, 7460DN, 7860D, 7240, 7360N, 7860DW; IntelliFax-2840, 2940

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg