Toner Brother TN-2320 2600 Mono STATIC

1,690 L

TN-2320

Vendmbajtëse

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A03770 Kategori: ,

Brother DCP-L2520DW, L2540DW, L2500D, L2540DN; HL-L2320D, L2340DW, L2360DW, L2380DW, L2300D, L2360DN, L2365DW; MFC-L2700DW, L2720DW, L2740DW

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg