Toner Brother TN200 TN250 TN300 TN5000 TN8050 TN8000 TN10J 2200 BK G&G [NT-FB250(TN200/300/8000)]

990 L

BROTHER TN200 TN250 TN300 TN5000 TN8050 TN8000 TN10J

Placeholder

990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A02871 Categories: ,

Kompatibel me : Samsung Xpress C430/C430W, C480/C480W/C480FN/C480FW

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg