Toner Brother TN2120 4500 BK G&G [NT-PB360X(TN2120)(XXL version)]

2,690 L

BROTHER TN2120

2,690 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A02882 Categories: ,

Kompatibel me : Brother MFC-8220/8440/8840D/8840DN/8120/8640D;DCP-8040/8045D/8820;HL-5140/5150D/5150DLT/5170DN/5130(Europe)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg