Toner Brother TN780(US),TN3390(EU) 12000 BK G&G [NT-CB780(TN3390)]

2,090 L

BROTHER TN780(US),TN3390(EU)

Vendmbajtëse

2,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A02894 Kategori: ,

Kompatibel me : Brother HL-2130/2132/2240/2240D/2250DN/2270DW;
Brother DCP-7055/7060/7065DN;
Brother MFC-7360/7460DN/7860D

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg