TONER Dell NT-CD2330CF NINESTAR (2000fq) – BK [85012] EOL

17,390 L

TONER DELL NT-CD2330CF NINESTAR (2000FQ) – BK [85012] EOL

Vendmbajtëse

17,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07423 Kategori: ,

TONER Dell 593-10336 DM254 Dell 593-10337 PK492 Dell 2330d/dn, Dell 2350d/dn 2000 BK NINESTAR

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg