Toner HP C4182X 20000 BK G&G [NT-CH4182XF]

8,090 L

HP C4182X

8,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A02420 Kategori: ,

Kompatibel me : HP Laserjet 4000/4000N/4000SE/4000T/4000TN/4050/4050N /4050DN/4050T/4050TN/4050SE Canon LBP-52X

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg