Toner HP CB435A 3000 BK G&G [NT-PH435LC(XXL version)]

2,050 L

HP CB435A

Vendmbajtëse

2,050 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A02479 Kategori: ,

Kompatibel me : HP LaserJet Enterprise MFP M525c/MFP M525f/MFP M525dn/P3015n/P3015d/P3015dn/P3015x/Flow M525c;LaserJet Pro M521dn MFP/M521dw MFP;Canon i-SENSYS LBP-6750dn/6780X;imageCLASS MF515DW

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg