TONER HP CB543A STATIC (1500fq) -M [RCCB543A-CC]

2,890 L

TONER HP CB543A STATIC (1500FQ) -M [RCCB543A-CC]

Vendmbajtëse

2,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A07437 Kategori: ,

TONER HP CB540A / Canon 716 BK HP Color Laserjet CP1210/CP1215/CP1515N/CP1518ni/CM1312/CM1510/CM1300

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg