TONER HP CE505A 2300FQ BK [002-01-SE505A] STATIC SMG

2,590 L

TONER HP CE505A 2300FQ BK [002-01-SE505A] STATIC SMG

Placeholder

2,590 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A07431 Categories: ,

TONER HP CE505A/Canon CRG719 HP LaserJet P2030, HP LaserJet P2035, HP LaserJet P2035n, HP LaserJet P

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg