TONER HP NT-C5949CF(with chip) NINESTAR (2500fq) – BK [24048][12326]

2,090 L

TONER HP NT-C5949CF(WITH CHIP) NINESTAR (2500FQ) – BK [24048][12326]

Placeholder

2,090 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A07120 Categories: ,

TONER HP Q5949A HP LaserJet 1160/1160LE/1320/1320N/1320TN/1320NW Canon LBP-3300 2500 BK NINESTAR

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg