Toner HP Q6463A 12000 M G&G [NT-CH6463M]

14,890 L

HP Q6463A

Vendmbajtëse

14,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A02643 Kategori: ,

Kompatibel me : HP Color Laserjet 4730/4730f/4730fsk;CM4730/CM4730F/CM4730FM/CM4730FSK;HP Colour Laserjet CM4753MFP

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg