TONER KYOCERA TK1100 ORINK (2500 fq)-BK EOL

2,090 L

TONER KYOCERA TK1100 ORINK (2500 FQ)-BK EOL

Placeholder

2,090 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A06873 Categories: ,

TONER Kyocera TK1110 Kyocera FS-1040, Kyocera FS-1120MFP, FS-1020MFP Kyocera, Kyocera FS-1041, Kyoc

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg