TONER Kyocera TK17 ORINK (7000fq) – BK [31595] EOL

1,690 L

TONER KYOCERA TK17 ORINK (7000FQ) – BK [31595] EOL

Placeholder

1,690 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A06230 Categories: ,

TONER KYOCERA TK17 Kyocera Mita FS-1000, FS-1010 Kyocera Mita, Kyocera Mita FS-1010, FS-1050 Kyocer

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg