Toner Lexmark 60F1/2/3/4/5H00 10000 BK G&G [NT-PL601XC(MX410)]

12,290 L

LEXMARK 60F1/2/3/4/5H00

12,290 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A03209 Categories: ,

Kompatibel me : Lexmark MS310d;MS310dn;MS410d;MS410dn;MS510dn;MS610dn;MS610de;MS610dtn;MS610dte

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg