TONER Minolta TN211/311 FU. Eko-ORINK (7200fq) – BK EOL

3,490 L

TONER MINOLTA TN211/311 FU. EKO-ORINK (7200FQ) – BK EOL

Vendmbajtëse

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A06880 Kategori: ,

TONER MINOLTA TN211/311 Konica Minolta Bizhub 250, Konica Minolta Bizhub 350, Konica Minolta Bizhub

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg