TONER Toshiba T 1640 Eko-ORINK (24000fq) – BK EOL

4,390 L

TONER TOSHIBA T 1640 EKO-ORINK (24000FQ) – BK EOL

Placeholder

4,390 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A06977 Categories: ,

TONER TOSHIBA T 1640 24K Toshiba e-Studio 163 Laser Printer Toshiba e-Studio 165 Laser Printer Tosh

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg