UGREEN DUAL USB-C TO 2*USB3.0 +2*HDMI +TF SD +USB-C DOCK STATION

6,890 L

*Input: 2*USB-C Male
*Output: 2*USB 3.0 A Female, 1*USB-C Female,2*HDMI, TF/SD
*USB 3.0 speed up to 5Gpbs
*USB-C female only support PD3.0(100W)
*HDMI 1 4K/60Hz; HDMI 2 4K/30Hz (separately) *The two HDMI ports can render different displays with separate resolutions simultaneously *Support memory cards for simultaneous use
*Memory card transfer speed:≈90MB/S
*Product size: L127*W32*H12.5(mm) *Suitable for:
MacBook Pro 2016/2017/2018/2019/2020 MacBook Air 2018 /2019

6,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18129 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg