UGREEN HITUNE X6 ANC TRUE WIRELESS EARBUDS (BLACK)

8,190 L

*Version: Bluetooth 5.2 *ANC noise cancelling(Noise reduction depth up to 35dB) *ENC noise cancelling
*6 microphones *10mm DLC drivers *Ipx5 waterproof *50ms ultra low delay for game mode *Profiles: HSP, HFP, AVRCP, A2DP *Bluetooth Frequency: 2400MHz-2483.5MHz *Bluetooth Range: 10m *Codec: Qualcomm® aptX™, AAC, SBC *Operating Time: 7h music play on a single charge: 28h music play with charging case

8,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg