UGREEN USB-C MALE TO USB 3.0 A FEMALE CABLE (BLACK)

390 L

*Input: USB-C 3.1 GEN1 Male *Output: USB 3.0 A Female
*OTG function *USB 3.0 speed up to 5Gbps *Wire core: tin-plated oxygen free copper
*Multiple internal shielding *10nf capacitance&5.1kΩ pull-down resistor for reaching OTG function *ABS Case *Cable length: 15cm

390 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A18141 Categories: , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg