Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Ultra Dron X30.0 EVO R/C

5,389 L

5,389 L

S’ka stok

Ultra Dron X30.0 EVO R/C

5,389 L

  • Ultra Droni “X30.0 EVO” është një dron argëtues 30 cm, ideal për një përvojë të parë.
  • Efektet e dritës (LED me ngjyra) Mund të kontrollohet me telekomandën e tij 2.4 GHz.
  • Një funksion “360 °” (rrotusjellje / rrotullime) është i integruar në mënyrë që të mund të fitoni edhe më shumë ndjesi.
  • Kontrollohet lehtësisht falë teknologjisë së saj të integruar xhiroskopike (për kontroll të saktë të qëndrueshmërisë dhe shpejtësisë – disa shpejtësi të disponueshme), si dhe 4 kanaleve të tij (për ngasje të hollë: lart / poshtë, përpara / prapa, rrotullimi dhe përkthimi).

S’ka stok

SKU: 121196 Kategori:

Përshkrim

Fuqia e dronit: Bateri Li-Poly 3.7V 500mAh (jepet)
E rimbushshme përmes kabllos USB (jepet).
Frekuenca: 2.4 GHz.
Diapazoni: 50 m.
Koha e karikimit: 130 min.
Autonomia: 7 min.
Gjatësia: 30 cm.
Efektet e dritës (LED me ngjyra).