Usb Sandisk Ultra 16gb/ 32gb/ 64 gb/ 125gb

990 L3,990 L

990 L3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , ,
Marka: SanDisk
Ngjyra: E zezë
Hardware: USB 3.0
Kapaciteti i memorjes: 16GB/ 32GB/ 64Gb/ 126GB
Shpejtësia e leximit: 100 megabajt për sekond

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg