Usb Sandisk Ultra Fit 3.1 32 Gb

1,290 L

  • Ruani të dhënat tuaja shpejt, me lehtësi dhe siguri me 32 GB Ultra Fit USB 3.1 Type-A Flash Drive nga SanDisk.
  • Kjo njësi flash kompakte dhe e lëvizshme ka 32 GB hapësirë ruajtëse dhe mbështet shpejtësi USB 3.1 Gen 1.
  • Përfshirë me këtë makinë është softueri i kriptimit AES 128-bit i SanDisk-it SecureAccess dhe softueri i rikuperimit të të dhënave RescuePRO.

1,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STUSB0180 Kategori: , ,
● Kapaciteti i ruajtjes 32 GB
● Ndërfaqja USB Type-A
● Shpejtësia maksimale e leximit: 130 MB / s
● Projektim kompakt

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg