Valixhe Xiaomi Classic 20

8,990 L

Valixhe 20 “- Kapaciteti 38L – E lehtë dhe rezistente ndaj gërvishtës – Bllokim TSA – Materiali PC Covestro – Doreza të vogla – Rrota dyfishe.

  • Ne e dimë që udhëtimet ndonjëherë mund të jenë të çrregullta. Kështu që ju duhet keni ndihmën më të mirë në të gjitha situatat, nga udhëtimet më të gjata deri tek ato më të shkurtrat. Ndihma më e mirë për ju është Xiaomi  Classic 20 .
  • Kur të keni nevojë për një valixhe të fortë, cilido qoftë destinacioni juaj, do të dëshironi të përdorni dicka t besueshme, të lehtë për t’u përdorur, të dizajnuara për t’ju ndihmuar të përmirësoheni në çdo hap. 
Ngjyra
Choose an option

8,990 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg