Wacom Intuos Pro Paper Edition Graphic Drawing Tablet Medium

52,990 L

Wacom Intuos Pro ju ofron kontroll më natyral krijues se kurrë më parë. Kombinuar me “super-sensitive Wacom Pro Pen 2“, tableti ynë i ri me shkëlqim duket dhe ndihet mahnitshëm. Ju pëlqen të filloni projektet tuaja në letër? Edicioni i Letrës mundëson shndërrimin automatik të skicave të letrës në skedarë dixhitalë, ndërsa vizatoni. E përsosur për përparimin tuaj të ardhshëm krijues.

Wacom Intuos Pro Paper Edition vjen me një kuti të butë aksesorësh për të mbajtur kapëse letre, stilolapsa dhe pajisje të tjera.

Ideal, për studentë dhe profesionistë, që synojnë rritjen e performancës dhe kreativitetit, në projekte të ndryshme.

Mund të konfigurohet për përdorim si të majtë ashtu edhe të djathtë.

Kërkon: USB port, Windows 7 e lart (64bit), Mac OS 10. 12 e lart.

52,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg