Webcam Gaming Redragon Hitman GW800-1 FHD

4,990 L

Karakteristika:

1080p Resolution
30 FPS with Fixed Focus
Clip on stand
Auto Control for Saturation, Contrast, Acutance, White Balance and Exposure
Support for Win XP(SP2 ,SP3) , VISTA , Win 7 , 8 10, Linux or OS with UVC driver.

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127169 Kategori: , , , ,

SPECIFIkime Teknike:

Lens Size: 1/2.7”
Pixel Size: 3.0µm*3.0µm
Lens FOV: D = 72°
Optical length: 7.8MM±0.1
Frame rate: 1080P 30fps Max
Focus range: 50cm-infinity
Focusing: fixed focus
Microphone: 2 channel stereo,noise reduction,dual microphone
Dimensions: 9.1 x 3.1 x 4.7 cm
Weight: 140 g

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg