Webcam Logitech C270 HD 720p Widescreen

6,490 L

Webcam Logitech C270 HD 720p Widescreen,

  • Për Desktop apo Laptop
  • Ideale për “Video Calling” dhe “Recording” ne cilësi High Definition dhe në format të gjerë.
  • Me mikrofon të integruar
  • Punon në sitemet Windows, MAC dhe Android.

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Marka Logitech
Rezolucioni 720p
Sensori optik 2.1MP
Lidhja USB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg