Webcam Logitech C310

6,990 L

Video me definicion të lartë deri në 720p, një lente me kënd të gjerë dhe fokusim automatik për cilësinë e figurës që është thjesht e mahnitshme. Bisedë me video, blog, transmetoni dhe ngarkoni në Facebook me vetëm një klik. Termi ‘webcam’ nuk e bën atë të drejtë. Logitech Fluid Crystal Technology ju siguron imazhe kristalisht të qarta dhe ngjyra të pasura.

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

System Requirements for HD 720p Video Calls
Windows 7 or higher, macOS X 10.10 or higher, Chrome OS
2.4 GHz Intel Core2 Duo with 2 GB RAM/200 MB hard drive space
USB 2.0 port
1 Mbps upload speed or higher
1280 x 720 screen resolution

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg