Wheel Hori Racing Wheel Apex PS4/PS3

15,990 L

HORI sjell më të mirën në cilësinë e ndërtimit, opsionet e personalizimit dhe simulimin autentik të garave me Racing Wheel APEX.
Raporti masiv i kthesës 270 gradë – Plotësisht i programueshëm dhe i rregullueshëm – Reagime dridhje – i përshtatshëm për PS4, PS3 dhe PC.

15,990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 118281 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg