Timon Gaming Serafim Multiplatform Racing Wheel R1+

14,990 L

Timon Gaming Serafim Multiplatform Racing Wheel R1+

Support Gaming Platform: XBOX ONE / PS4 / PS3 / Switch / PC / iOS / Android.Screen Mirroring: Wired & Wireless (Only Airplay).Steering Wheel: 10.6 x 10.2 x 10.9 in. Pedal: 5.3 x 8.7 x 9.3 in.Weight: 91.7 oz

 

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124564 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg