Xbox Live Gold 3 Muaj Account IT

3,500 L

Luaj online me Gold. Lojërat në Xbox One dhe X janë më të bukura me Xbox Live Gold. Anëtarësohuni në komunitetin më të mirë të lojtarëve në rrjetin më të shpejtë dhe më të besueshëm të lojërave të konsolës. Gjeni shpejt njerëzit me të cilët do të pëlqeni të luani duke përdorur Klubet dhe Duke kërkuar për Grupin. Merrni 2-4 lojëra falas çdo muaj dhe merrni deri në 50-75% ulje dyqanesh në Xbox One. Ky produkt është përmbajtje dixhitale dhe nuk mund të kthehet ose të ndrrohet.

3,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119718 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg