Xbox One Assassin’s Creed Odyssey

Çmimi origjinal qe: 2,790 L.Çmimi i tanishëm është: 1,790 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Xbox One Assassin’s Creed Odyssey

Çmimi origjinal qe: 2,790 L.Çmimi i tanishëm është: 1,790 L.

  • Shkruani Odisenë tuaj legjendare dhe jetoni aventura epike në një botë ku çdo zgjedhje ka rëndësi.
  • Dënuar për vdekje nga familja juaj, filloni një udhëtim epik nga mercenari i dëbuar në hero legjendar grek dhe zbuloni të vërtetën për të kaluarën tuaj.
  • Krijoni rrugën tuaj përmes një bote të shkatërruar nga lufta, të formuar nga perëndi dhe njerëz, ku malet dhe deti përplasen.
  • Takoni figurat e famshme të Greqisë Antike dhe ndërveproni me ta gjatë një pike thelbësore të historisë që formoi civilizimin perëndimor.
  • Assassin’s Creed Odyssey sjell zgjedhjen e lojtarit në ballë përmes inovacioneve që nuk janë parë kurrë më parë në Assassin’s Creed ndërsa zgjidhni heroin që dëshironi të bëheni dhe të ndryshoni botën përreth jush.
  • Përmes marrëdhënieve që ndërtoni me karaktere shumëngjyrëshe dhe vendimet që merrni përgjatë Odyssey-it tuaj, jeni ju që kontrolloni fatin tuaj.
  • Përshtatni pajisjet tuaja dhe zotëroni aftësi të reja të veçanta, duke përshtatur aftësitë e heroit tuaj në stilin tuaj të lojës.
  • Luftoni në të gjithë Greqinë, duke u përfshirë në beteja të brendshme si në tokë dhe në det, për t’u bërë një Hero i vërtetë i legjendës.
SKU: 120168 Kategori: , , Etiketa: ,
Xbox One Assassin’s Creed Odyssey

Çmimi origjinal qe: 2,790 L.Çmimi i tanishëm është: 1,790 L.