Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Xbox One Crash Bandicoot 4 It’s About Time

5,040 L

5,040 L

Xbox One Crash Bandicoot 4 It’s About Time

5,040 L

Blini në mënyrë dixhitale dhe merrni Skin Tubular Skins për Crash dhe Coco.
Aftësi të reja? po
Kontrolloni. Më shumë personazhe të luajtshëm? po
Dimensionet alternative? Padyshim.
Shef qesharak? Me siguri.
E njëjta salcë e mrekullueshme? Ju vini bast për kërcimet tuaja të ëmbla. Prisni, a janë ata në të vërtetë vrapues? Jo në këtë univers!

SKU: 124255 Kategori: , Etiketë: