Xbox One GreedFall Gold Edition (Xbox Series Hybrid)

5,490 L

Angazhohuni në një përvojë thelbësore të RPG: Arritni kërkime dhe objektiva të plotë në një mori mënyrash të ndryshme: luftime, diplomaci, mashtrime ose vjedhje
Liri e plotë në përparimin e karakterit: Luaj si mashkull apo femër, personalizo pamjen tënde dhe zgjidh lirshëm aftësitë, magjitë dhe aftësitë e tua
Zhyt në një botë misterioze të magjisë: Filloni një udhëtim madhështor dhe zbuloni sekretet e lashta të mbrojtura nga qenie të mbinatyrshme, manifestime të magjisë tokësore të ishullit

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127158 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg