Xbox One Hades (Xbox Series Hybrid) 1

3,149 L

Beteja jashtë ferrit në Hades, marrëse e më shumë se 50 çmimeve Lojë të Vitit!
Në këtë zvarritës të tipit mashtrues nga krijuesit e Bastion dhe Transistor, ju do të përdorni fuqitë dhe armët mitike të Olimpit për t’u çliruar nga kthetrat e zotit të të vdekurve vetë, duke u bërë më të fortë dhe duke zbuluar më shumë historinë me çdo përpjekje unike e arratisjes.
Ky botim fizik përmban një kod shkarkimi për Soundtrack Hades Original, nga kompozitori Darren Korb, që përmban dy orë e gjysmë muzikë që pompon gjak të krijuar për lojën.

Deal end in:

3,149 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126900 Categories: , , , Tags: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg