Xbox One Marvel’s Guardians Of The Galaxy (Xbox Series Hybrid)

8,790 L

MERRINI DREJTIMIN – Bëhuni Star -Lord dhe thërrisni të shtënat për Ruajtësit brenda dhe jashtë betejës
TREGJI E RE – Përballeni me një kërcënim kozmik që keni lëshuar në këtë përballje të re me Guardians of the Galaxy
Bëhuni FAMILJE – Kthejeni grupin tuaj të jashtëligjshëm në heronj legjendar në një udhëtim të egër nëpër hapësirë

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127304 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg