Shopping Cart

No products in the cart.

Xbox One Watch Dogs Legion Gold Edition

6,290 L

Rekrutoni dhe luani si kushdo nga Londra. Gjithkush që shihni ka një histori, personalitet dhe aftësi unike
Hack dronët e armatosur, vendosni robotët merimangë dhe rrëzoni armiqtë duke përdorur një mantel të realitetit të shtuar
Eksploroni një botë masive të hapur urbane që përmban shumë monumente ikonike të Londrës dhe aktivitete argëtuese anësore
Ndërtoni një rezistencë nga askush në botë ndërsa luftoni për të marrë përsëri një Londër të së ardhmes që po përballet me rënien e saj

S’ka stok

SKU: 121636 Kategori: , , Etiketa: ,