Xbox Series X Control Ultimate Edition

Çmimi origjinal qe: 2,390 L.Çmimi i tanishëm është: 1,390 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Xbox Series X Control Ultimate Edition

Çmimi origjinal qe: 2,390 L.Çmimi i tanishëm është: 1,390 L.

Control Ultimate Edition përmban lojën kryesore dhe të gjitha zgjerimet e lëshuara më parë (“The Foundation” dhe “Awe”) në një paketë me vlerë të madhe
A mund t’i trajtoni sekretet e errëta të Byrosë? Shpalosni një luftë epike mbinatyrore, të mbushur me personazhe të papritur dhe ngjarje të çuditshme, ndërsa kërkoni vëllain tuaj të humbur dhe zbuloni të vërtetën që ju ka sjellë këtu
Lëshoni shkatërrimin përmes transformimit të armëve dhe fuqive telekinetike. Zbuloni mënyra të reja për të asgjësuar armiqtë tuaj ndërsa shfrytëzoni aftësi të fuqishme për të kthyer gjithçka rreth jush në një armë vdekjeprurëse
Gërmoni thellë në hapësirat ogurzi të një agjencie të fshehtë qeveritare. Eksploroni mjediset e ndryshueshme të Byrosë vetëm për të zbuluar se ka gjithmonë më shumë seç duket
Luftoni një armik të pamëshirshëm përmes misioneve emocionuese dhe luftimeve sfiduese të shefit për të fituar azhurnime të fuqishme që maksimizojnë aftësitë dhe personalizojnë armët tuaja

SKU: 126213 Kategori: , , Etiketa: ,
Xbox Series X Control Ultimate Edition

Çmimi origjinal qe: 2,390 L.Çmimi i tanishëm është: 1,390 L.