Xiaomi Mi Air Purifier Filter Anti-Formaldehyde

4,289 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Xiaomi Mi Air Purifier Filter Anti-Formaldehyde

4,289 L

Filter ajri per pajisjet Xiaomi Purifier.

Filter me efikasitet te larte, i perbere me 3 shtresa: Rrjete filter, Filter H11 dhe Filter karboni.

Mund te largoje nga ajri deri ne 99.99 % te bakterieve, copeza PM2.5, polenin e bimeve dhe pluhurat e ndryshme.

Keshillohet te nderrohet cdo 6 muaj per performance sa me te mire.

I pershtatshem per te gjithe modelet e pastrueseve te ajrit Xiaomi.

SKU: 126594 Kategori: Etiketë:
Xiaomi Mi Air Purifier Filter Anti-Formaldehyde

4,289 L