Shopping Cart

No products in the cart.

Xiaomi Mi Smart Clock

Çmimi origjinal qe: 6,999 L.Çmimi i tanishëm është: 5,599 L.

Orë inteligjente Xiaomi.

Qendroni në çdo kohë të informuar dhe organizoni ditën tuaj më lehtë se asnjëherë më parë.

Përveçse mund të vendosni alarme zgjimi, me ndihmën e Google ju gjithashtu mund të kontrolloni motin, të luani muzikë etj.

Përveç këtyre, mund ta lidhni me pajisjet e tjera inteligjente që keni në shtëpi dhe t’i kontrolloni direkt nga ora.

Përshtatet me çdo ambjent falë dizajnit të thjeshtë dhe ngjyrës së bardhë.

S’ka stok

SKU: 128041 Kategori: , , , , Etiketa: ,