Helikopter Silverlit Sky Cheetah With R/C

4,989 L

  • Ky helikopter është dizenjuar në mënyrë perfekte për fluturime të brendshme!
  • Eshtë e pajisur me teknologji infra të kuqe e cila lejon një trajtim të lehtë dhe ideal për fëmijët e vegjël!
  • Sky Cheetah ka një sistem të rotorit bosht të përbashkët, kjo do të thotë se ai ka dy rrotullues me dy helikë që rrotullohen në drejtime të kundërta:
  • Ju do të keni kontroll të përsosur mbi stabilitetin e helikopterit tuaj dhe kjo do ta bëjë pilotimin tuaj shumë më të lehtë

4,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124975 Kategori: ,
Përmasat e produktit 27,94 x 8,89 x 33,02 cm
Pesha 560 gramë
Bateritë Kërkohen 4 bateri AA. (nuk perfshihen)
Mosha e rekomanduar 10 vjeç e lart
Lloji i motorit Elektrik
Përshtatshmëria e Radio Kontrollit Brendshëm

 

– Radio Kontrolli  (Numri i Kanaleve 3)

– Radio Kontrolli (Numri i Bandave 3)

– Radio Frekuenca e Kontrollit të Infra të Kuqe

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg