Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Kamera Nilox Evo 360

16,932 L

16,932 L

Kamera Nilox Evo 360

16,932 L

  • Kapni emocionet tuaja me regjistrim video 360 gradë të EVO 360 nga Nilox.
  • Ndani menjëherë atë që po bëni me këdo që dëshironi përmes Wi-Fi dhe Aplikacionit Nilox falas.
SKU: 120300 Kategori:

Përshkrim

Rezolucion i plotë HD (1920×1440 piksel)
30 frames për sekondë
Rezolucioni i fotografisë: 8M / 5M / 4M
Lente me kënd të gjerë 220 °
Formati i fotografisë: jpeg
Kapaciteti i kujtesës: deri në 32 GB.